top of page

HAKKINDA

iklimBABA yazar ve danışman Arif Ergin'in iklim değişikliği ve olumsuz etkileri ile mücadele üzerine edindiği 20 yılı aşkın deneyimin, her yaştan ve her seviyeden insana aktarılabilmesi için oluşturulmuş bir sosyal platform ve iklim eylemi hareketidir. 

iklimBABA platformunun kapısı her yaştan, her meslek grubundan, her sektörden insana ve kuruma açıktır.

 

Tek amacı çevreci refleksin yaygınlaşması, çevre bilincinin erken yaşlarda kazandırılması, ama geç yaşlarda da alınabilecek aksiyonların yetişkinlerle de paylaşılması ve böylece çevre hareketinin ve iklim eyleminin yaygınlaşmasıdır. 

Platform dahilinde bugüne kadar 80'den fazla lise, kolej ve ilk öğretim okulunda İklim Değişikliği semineri ve atölye çalışmaları yapılmıştır.

 

20'den fazla üniversitede seminerler ve çalıştaylar düzenlenerek hem iklim değişikliğinin hem de döngüsel ekonomi konseptine yönelik farkındalığın artması için aksiyon alınmıştır. 

Platform şu anda sadece eğitim, bilinçlendirme, bilgilendirme amacıyla okullardan, belediyelerden, sivil toplum kuruluşlarıdan ve şirketlerden gelen talep üzerine faaliyet göstermektedir. 

arif ergin.png

Arif Ergin

Founder 

Endüstri Mühendisidir. MBA ve finans yüksek lisansına sahiptir. 20 yıldan fazla bir zamandır çevreci projelerin geliştirilmesi, uygulanması, finanse edilmesi ve tanıtılması konularında çalışmaktadır.

İLETİŞİM İÇİN

KRY00515.JPG

Seminer ve eğitim talepleriniz için lütfen formu doldurunuz

Teşekkürler!

bottom of page